Sobota 10.10.2009 13:00

(3:0,3:0,6:1)

Praha - Malešice

1   Goblins Praha

Střely: 40:21, vyloučení: 2:2, přesilovky 1:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Rozhodčí: Adam Antonín

O Zápase:

Tentokrát jsme na domácím hřišti v Malešicích přivítali tým Goblinů. Ti se poslední dobou trápí s docházkou a ani dnešní zápas nebyl vyjímkou. Sešli se pouze v sedmi hráčích, a tak bylo od začátku jasné, že se moc nezpotíme. To však neplatilo pro brankáře hostí Jakuba Svatoše, kterého jsme zasypali pořádnou sprškou střel a donutili ho 12x lovit míček ze sítě.

Začali jsme hodně svižně a do konce třetí minuty jsme vedli 3:0, když nejdříve Král vymetl pavučiny ze Svatošovy branky. Pak se ujaly dvě dorážky Skřivana a následně Peciny. Zbytek třetiny jsme se snažili příliš kombinovat a tahat míček do prázdné brány, což se nám nijak zvlášť nedařilo.

Do druhé třetiny raketově vstoupila dvojice Bukač J. + Zápotocký. Za 4 minuty měl Bukač na kontě další hattrick, když mu pokaždě asistoval Zápotocký. Dvakrát vyšachovali gólmana hostí a zakončovali do prázdné brány. Potřetí Bukač pohodlně dorazil Zápotockého ránu. Goblins se téměř k ničemu nedostali. Jedinnou vyjímkou byl únik Skramužského, který se mi podařilo vykopnout pravým betonem a následnou dorážku z druhé vlny vytěsnit lapačkou nad horní tyčku.

Ve třetí třetině se nám podařilo vstřelit dalších šest gólů, když se do útočení zapojil zbytek týmu a každý hráč si připsal alespoň jeden bod. Občas se však nechali obránci až příliš unést a tak jsem musel čelit nájezdu dvou útočníku Goblins najednou, ten se mi povedlou se štestím zneškodnit a tak jsme začal pomýšlet na čisté konto. Nebyl bych to ale já, kdybych nedostal těsně před koncem nějakou haluz. O tu se postaral střílející Kotraš a Krňoul, který šťastně tečoval míček, ten mě krásně přeletěl a zapadl do brány. Moc se mi to líbilo :D . To však nezměnilo nic na tříbodovém přídělu do naší skromné sbírky.