HBC Mělník    6


Neděle 4.10.2009 12:30

(2:1,2:2,2:1)

 Praha - Malešice

 

 4   Hokejka Praha

 

Střely: 32:20, vyloučení: 2:2, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Rozhodčí: Chmel Tomáš

O Zápase:

    Do dnešního zápasu jsme nastoupili posíleni o našeho nejproduktivnějšího hráče loňské základní části Josefa Bukače, který vynechal prvních 5 zápasu z důvodu zranění ruky a hned se také zapsal do statistik svou první letošní brankou.

    Vezmeme to ale pěkně popořadě. Skóre otevřel v čase 7:42 Marešovský, když poslal zpoza brány míček do brankoviště, kde nešťastně trefil našeho obránce a my prohrávali 0:1. Poté jsme však začali útočit a Hokejku jasně přehrávat. Naše snažení přineslo ovoce v čase 14:12 a 14:57, kdy postupně hostujícího brankáře překonal Zápotocký a po něm i Král.

    Na začátku druhé třetiny jsme se nechali ukolébat otočeným zápasem. Od modré vypálil Kubásek a nikým nehlídaný Beneš doběhl vyražený míček a pohodlně dorazil. Za další 3 minuty šli Zgraja a Dlouhý dva na jednoho. Vyměnili si míček a druhý jmenovaný mě prostřelil mezi betony 3:2. Museli jsme zase dotahovat. Měli jsme několik dobrých šancí, které však zlikvid oval mladičký gólman Soukup. Pak ale zaúřadoval z levého kruhu výše zmiňovaný Bukač a bylo srovnáno. Chvíli na to vyhrál Skřivan buly v našem obraném pásmu a k míčku se dostal Král, který narýsoval krásnou přihrávku na rozběhnutého Zápotockého a poslal ho do nájezdu. Marek se v takových chvílích nemýlí, rychlým blafákem do backhandu skóroval a vrátil nám vedení.

    V závěrečné části se po nahrávce od Litomyského dostal do dalšího úniku Skřivan a tentokrát přesnou střelou mezi nohy brankáře zvýšil náskok na 5:3. Mysleli jsme,že je rozhonuto, jenže dvě minuty před koncem po závaru před brankou a čtyřech dorážkách skóroval Taussig. Hokejka zkusila ještě hru bez brankáře, tu ale potrestal Zápotocký, který si připsal již druhý hattrick v letošní sezóně a dostal se tak na 2.místo v kanadském bodování celé soutěže.

    Závěrem bych chtěl všechny pochválit za předvedený výkon, především kluky v obraně, kteří od minulého zápasu zlepšili svůj výkon o 100% ikdyž pár zaváhání by se ještě našlo. Samozřejmě nesmím zapomenout ani na útok, který podává skvělé výkony od začátku sezóny a se 44 góly je nejlepší v lize. Doufám, že se nám bude obdobně dařit i v dalším víkendu, kdy změříme síly s Goblins a následně s Hanspaulkou.

    

Soupiska HBC Mělník

Soupiska Hokejka Praha

1.Opalecký Martin  
2.Bukač Petr  
3.Průša Martin  
4.Bukač Josef  
5.Kašpar Jakub  
6.Král Filip  
7.Litomyský Jaroslav  
8.Pecina Jakub  
9.Skřivan Jan  
10.Zápotocký Marek
1.Soukup Miloš H 
2.Antoš Jan  
3.Barek Miroslav  
4.Beneš Miroslav  
5.Dlouhý Tomáš  
6.Kubásek Jan  
7.Marešovský Jan  
8.Matyáš Jaroslav  
9.Štěrba Pavel  
10.Taussig Petr  
11.Winter Karel  
12.Zgraja Martin 

 Kanadské bodování

       

 Trestné minuty

 
 Hráč G A      Hráč  TM
Zápotocký Marek
Král Filip
Skřivan Jan
Kašpar Jakub
Bukač Josef
Litomyský Jaroslav
3
1
1
0
1
0
1
3
1
2
0
1
    Král Filip
Litomyský Jaroslav

 

4
2

      Vítězný gól

 

 Hráč  Čas
 Skřivan Jan  35:08
   

Úspěšnost

 

   
     Brankář  Střely  G  %
     Martin Opalecký  20  4  80,00

Podrobný zápis o utkání...
Odkaz na web Hokejky Praha...

Diskuse

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Všechna práva vyhrazena