Sobota 3.10.2009 12:00

(4:3,2:2,4:0)

Praha - Malešice

5    Hell Benders "B"

Střely: 32:34, vyloučení: 6:4, přesilovky: 4:6, využití přesilovek: 2:1, oslabení: 1:0

Rozhodčí: Skramužský Marek a Švenkrt Pavel

O Zápase:

Po páteční vydařené akci jsem se trochu obával kolik hráčů zvládne poměrně brzké vstávání, řízení do Prahy a především odehrání zápasu. Byl jsem mile překvapen, že se toto číslo ustálilo na 9 hráčích do pole + já v bráně.

Zápas jsme začali hodně svižně a v čase 1:35 jsme vedli díky přesné střele zápěstím Čecha, která si našla cestu pod víko Čížkovy brány. Dlouho jsme se ale radovat nemohli. V rozmezí necelých 4 minut se hráčům Hell Benders podařilo vsítit hned 3 góly. První dva padly po dorážkách Obručníka a Jelínka, kteří se dokázali prosadit v brankovišti. Pak od modré napřáhl Kaplan. Jeho střela se otřela o útočníka stojícího před bránou a skončila za mými zády. Nepříznivý stav se nám podařilo rychle vyrovnat díky slepeným gólum Krále a Zápotockého a následně i otočit, když Čech přidal svůj druhý gól v tomto zápase.

Do druhé třetiny jsme tak nastoupili za stavu 4:3 a nebyli by jsme to my, kdyby jsme se nenechali zbytečně vyloučit. V časech 23:37, 24:22 a 25:20 faulovali všichni 3 naši obránci a tak společně sledovali dění na hřišti jen z trestné lavice. Naštěstí jsme druhou třetinou remizovali 2:2 a drželi tak těsné jednogólové vedení.

Do třetí části jsme nastoupili s tím, že nepřipustíme žádné drama a to se taky podařilo. 3x se trefil Zápotocký, svůj hattrick doplnil ještě Čech a bylo rozhodnuto, 3 body jsou doma.

Útok se nám tentokrát dařil na výbornou, neustále jsme přečíslovali soupeřovu obranu, nebo naši obránci Bukač s Průšou nebezpečně pálili od modré a útočníci doráželi. Horší to bylo s obranou. Dva obránci na všechno nemůžou stačit a tak by se hodila nějaká ta pomoc od útoku. Důraz před bránou je kapitola sama pro sebe, ale věřím, že se do toho dostaneme. Přece jen sezóna teprve začíná.